День закриття табірної зміни пришкільного табору “Чарівний віночок”

13 червня у закладі відбулося урочисте закриття літнього пришкільного табору"Чарівний віночок". Табір тривав з 27.05. по 13.06 і мав на меті організувати для учнів корисний, культурно-оздоровчий відпочинок. У тісному контакті табір працював із селищним Палацом культури (Ландік Н.М.), селищним інформаційно - бібліотечним центром (Філяєва Н.М.), молодіжним центром «Вітер змін» (Раєнко Т.В.), краєзнавчою музейною кімнатою, фахівцем із соціальної роботи Бахмутського РЦСССДМ (Рижкова В.В.), соціальними працівниками БО БФ «Карітас. Краматорськ», Польської Гуманітарної Акції.

Вихователі, а вони ж класоводи та класні керівники, пропонували учням різноманітну програму колективного відпочинку: ігри, змагання, мандрівки,екскурсії, а найголовніше - спілкування. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини.

У цей день були підбиті підсумки роботи табору, нагороджені переможці та учасники конкурсів, змагань. Діти отримали подарунки від Польської Гуманітарної Акції. І з напутнім словом начальника табору Григор'євою Оленою Володимирівною та вихователів, учні розійшлися по домівках до зустрічі 1 вересня.

Всім учням бажаємо незабутніх канікул!!!

/Files/images/0306/DSC03182.JPG/Files/images/0306/DSC03188.JPG/Files/images/0306/DSC03199.JPG/Files/images/0306/DSC03202.JPG/Files/images/0306/DSC03204.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.