/Files/images/01/1/604b7bc5-5e9c-435b-ace6-a9c886f0923c.jpeg


Книжкова віртуальна виставка

«24 травня – День слов’янської писемності та культури»

24 травня в День вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в нашій країні відзначається День слов’янської писемності та культури. З 1994 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, цей день в Україні святкується щорічно. У 2004 році свято було підтверджено також Указом Президента України від 17 вересня.

До Міжнародного дня музеїв

Шановні батьки та учні! Бібліотека до міжнародного дня Музеїв запрошує Вас відвідати онлайн екскурсію музеїв.

День науки

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День науки – професійне свято працівників науки, започатковане Указом Президента у 1997 р., за підтримки ініціативи відомих учених, наукових установ, професійних спілок України, на пошану досягнень українських вчених.

День пам'яті і примирення

8 травня ми відзначаємо День пам'яті і примирення. Сумуємо за тими, хто загинув на полях битв, у фашистських катівнях і концтаборах. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які віддали свої життя в ім'я Великої перемоги.Ми всі живі завдяки відвазі й мужності мільйонів людей, які брали участь у Другій світовій війні.


Сучасна українська література

Сучасна українська література – не про страждання, як звикли вважати заручники шкільної програми. Вона – про нові світи, прогресивні думки, емоційні почування і, найважливіше, – про насолоду. Так, читати українське приємно, захопливо та цікаво. Навіть затяті антикниголюби з радістю поступлятсья звичним принципам, коли справді знайдуть літературу, схожу з власним світобаченням. Саме для Вас створена рекомендаційна презентація.

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.